Dünya

Büyük spoiler ve komik metin içeren öbür dünya oyuncağı

Hayalet Avcıları: Başka Bir Hayat Sonunda, geçtiğimiz Cuma günü çıkış yaptı ve açılış hafta sonu boyunca, eleştirmenlerin ve stüdyosu Sony’nin tahmin ettiğinden çok daha fazla, 44 milyon dolardan fazla hasılat elde etti. Bu, filmin olduğu anlamına gelmez eleştirmenlerin söylediğinden daha iyiElbette, ama bugün seni buraya getirmemin nedeni bu değil. Belirli bir dizi hakkında konuşmamız gerekiyor. oyuncaklar… ve özellikle ambalajı.

Bu iki aksiyon figürü paketi, oyunun sonu için büyük bir spoiler içeriyor. Hayalet Avcıları: Başka Bir Hayat, yani dikkatli ol. Ancak, şımartılmaktan endişe ediyorsanız, bu oyuncaklar zaten mağazalardabu yüzden Hedeften uzak durun veya filmi en kısa sürede yakalayın.

Oh, No, Ghostbusters: Afterlife, You Did't başlıklı makaleden resim

Değilse, devam edelim. Seyretmek:

Oh, No, Ghostbusters: Afterlife, You Did't başlıklı makaleden resim

resim: Hasbro / Sony’den Fotoğraflar

Yıkılan aile!

Filmi izlemediyseniz ve şımartılmak istemiyorsanız, Phoebe (Mckenna Grace) figürü, gelen büyükbabası Egon Spengler’in (geç Harold Ramis, CG’de yeniden yaratılmıştır) hayaletinin yanında paketlenmiştir. filmin sonunda, diğer ölümsüz Ghostbusters’ı yenmesine yardım etmek için … muhtemelen kim olduğunu tahmin edebilirsiniz. Bu, Ghostbusters evreninin eskatolojisi hakkında her türlü rahatsız edici soruyu gündeme getiriyor, ancak çok daha rahatsız edici olan fikir, Spengler ailesinin dağıldığı fikridir, çünkü “bust” fiilinin birçok anlamı vardır ve ilk sırada yer alır. kentsel sözlük bu aşırı boyutta bir baba-kız ikilisi için uygun değil.

Açıkça, oyuncak üreticisi Hasbro, “aile” anlamına gelir. hayaletbirlikte patlar”, ancak satırı okuduktan sonra şaşırmak için zihnin olukta sıkıca sıkışması gerekmez. Bu oyuncak kutusunu mağaza raflarına koyması gereken çok sayıda insandan biri, “Ah, büstün de ‘orgazm’ anlamına geldiğini biliyorsun, değil mi?” Ambalajın kopyasını yazanlar, metni ambalajın içine dahil etmesi gereken tasarımcılar, ambalajın hem kopyasına hem de nihai tasarımına bakmak zorunda olan pazarlamacılar ve sonra da bunu yapması gereken yöneticiler var. şeyi onayla. . Bu bir çok güzelsin ve sen bana kimsenin düşünmediğini söylüyorsun, “Bu abilir İnternetteki pornonun yarısının günümüzde ensest senaryolarıyla ilgili olduğu ve ayrıca hayalet avcıları zaten kanonik olarak bustin’in ‘insanları iyi hissettirdiğini’ belirtti. ”Görünüşe göre değil.

Hayalet Avcıları: Başka Bir Hayat şu anda sinemalarda.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsiniz yenisini buraya al.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu