Dünya

Buzz Lightyear of Star Command: Macera Başlıyor

Buzz Lightyear lazerini hazırlıyor.

Buzz Lightyear bir uzaylıya saldırıyor.
Ekran görüntüsü: Disney / Pixar

Işık yılı, Yaklaşan Disney ve Pixar animasyon filmi hakkında “orijinal” astronot kimin hayat hikayesi ilham verdi oyuncak hattıonun adını taşıyan film türüne çok benziyor Oyuncak HikayesiAndy davis“Onu son gördüğümüzde kim üniversiteye gidiyorsa” onu gördüğüne apaçık heyecanlanırdı. Bu “yeni” Buzz, Andy’nin çocukluğundakine benzemese de, Işık yılıHer ikisinin de Buzz Lightyear ™ markasının parçaları olduğu ve stüdyoların yirmi yılı aşkın süredir oynadığı efsanelerin yer aldığı ilk fragman.

Merak edilen şeylerden biri Işık yılı ile ne kadar yüzey düzeyinde benzerliğe sahip olduğudur. Buzz Lightyear of Star Command: Macera Başlıyor, yönetmen Tad Stones tarafından 2000’de çekilen, doğrudan videoya animasyon filmi. Macera başlar, Andy ile açılır (şimdi Bonnie’nin) bir gün, bir süre sonra bir VHS kasetinde onu görmek için Buzz (Tim Allen) ile oturan oyuncaklar oyuncak hikayesi 2, ikonik astronotun maceralarının gerçekleştiği daha büyük evrene, Star Command ve birinci sınıf uzay korucu filosu tarafından korunan bir evrene daldı. Macera başlar Buzz’ın başlangıç ​​hikayesini görmezden geliyor ve zaten Star Command’ın en saygın korucularından biri olduğu bir zamanda alıyor ve gerçekten sadece ortağı Warp Darkmatter’ı (Diedrich Bader) dengi olarak görüyor.

Warp, Buzz ve LGM'ler korkunç bir şeye bakıyor.

Ekran görüntüsü: Disney / Pixar

Kurallara sıkı sıkı sıkıya bağlı olan Buzz ve hiç de düşünceli olmayan bir öfkeli olan Warp birlikte, tipik olarak Komutan Nebula (Adam Carolla) ve sayısız Küçük Yeşil Yıldız Komutanı (Patrick Warburton) gibi iyi dengelenmiş bir ekip oluştururlar. İmparator Zurg’a (Wayne Knight) karşı savaşı kazanmanız gerekiyor. Bir LGM üçlüsü kaybolduğunda, Buzz ve Warp, kayıp uzaylıları üçünü keşfettikleri uzak bir gezegene kadar takip etmek için bariz seçimdir. artı LGM’ler, kurtarma görevine yardım etme umuduyla gemilerine gizlice girdi. Buzz olmasına rağmen Macera başlarAna karakter, Mark McCorkle, Bob Schooley, Bill Motz ve Bob Roth’un senaryosu, etrafındaki dünyayı somutlaştırmak için büyük çaba sarf etti, çünkü şu anda Buzz’ın temellerini az çok bildiğinizi varsayıyor. görmeye başlarsın.

Macera başlar‘ilk kez tanıtılan LGM’leri dönüştürür Oyuncak Hikayesi Uzay Komutanlığı komuta hiyerarşisi içinde büyüleyici bir aksesuar olan, hepsinin içine hapsoldukları makinenin içine pençelenmiş oldukça ürkütücü uzaylı oyuncaklardır. Tüm LGM’ler, ana gezegenlerinde bulunan devasa bir nesne tarafından desteklenen telepatik olarak bağlantılı bir kovan zihnini paylaştığından, Space Command savunmaları ve Space Rangers’ın hayatta kalması için yeni teknolojiler geliştirirken sorunsuz bir şekilde çalışabilirler. Aynı telepatik bağlantı, Buzz ve Warp’ın kayıp meslektaşlarını nasıl bulabilecekleri konusunda hayati bir rol oynar, ancak görev hızla sapar ve Warp’ın açıkça telgraflanmış ölümüyle sona erer ve Buzz’ı geri dönmekten vazgeçmeye ikna eder. bir ortakla çalışın.

Rağmen Macera başlar “hayatının” unsurlarını tanıtır. Oyuncak HikayesiBuzz bundan hiç bahsetmedi, hikayesi, Buzz’ın beyaz perdeye ilk çıktığında nasıl biraz bencil ve aşırı dik başlı biri olduğunu anlamanızı sağlamaya çalışıyor. Macera başlar Buzz’ın küstahlığını, Komutan Nebula’dan ve bir kapıcı olarak çalışan yıldız göz kamaştırıcı stan Booster (Stephen Furst) ve Mira Nova (Nicole Sullivan) gibi Yıldız Komutanlığı’ndaki diğerlerinden saklanmaya çalışan hayatta kalanların suçluluğuna sarıyor. görev. Tangea gezegeninin bir orman korucusu ve prensesi olarak.

Ne Macera başlar Buzz, Booster ve Mira’yı bir araya getiren hikayeleri, daha sonra kısa ömürlü epizodik diziler haline gelen spin-off filmlerin tanıdık kalıplarına giriyor. Mira kadar yetenekli ve yetkin olan Buzz, kısmen onun Warp ile aynı kaderi paylaşacağı korkusuyla onu yeni ortağı olarak kabul etmeyi reddediyor. Ama aynı zamanda, Buzz’ın bir kısmı, insanların tek başına başarılarından dolayı onun üzerinde biriktirmeye meyilli olduğu kahramana tapma derecesinden daha fazla keyif aldığı için. LGM’nin (Larry Miller) deneysel Ranger “XR”, en iyi ideal uzay bekçisi olmayı öğrenirken Buzz’ın tüm ipuçlarını alıyor, ancak makine Buzz gibi çalışıyor olsa da, Macera başlarHikaye, XR’nin, özellikle LGM onu yok ettikten ve akıl bağlantısını kaybettikten sonra rastgele silahlandırdıktan sonra, kendi yetenekleriyle nasıl kendi insanı haline gelebileceğini vurguluyor.

Yeni XR'yi dinleyen birkaç Space Rangers.

Ekran görüntüsü: Disney / Pixar

Buzz’ın odak noktası LGM telepatisine ne olduğunu bulmaya kayarken, Macera başlar Diğer karakterlerin her birine fırsatlar veriyor ve onları Star Command’ın genel misyonu için Buzz kadar değerli kılan şeyleri gösteriyor. Buzz’ın takdiri üzerine, Booster’ın Yıldız Komutanlığı protokollerini takıntılı bir şekilde ezberlemesinin faydası veya Mira’nın özel ve aşama odaklı savaş tekniklerinin etkinliği gibi şeylerden asla tam olarak şüphe duymadı. Bunun yerine, geri adım atmaya ve müttefiklerinin iyi oldukları şeyi yapmalarına izin vermeye isteksizdir ve kendisi hakkında bunu anlamak Buzz’ın karşılaştığı en büyük zorluklardan biridir.

Buzz iyice bunalıma girene kadar Mira, Booster ve XR’yi belirli amaçları ne olursa olsun belli bir mesafede tutmaya çalışmanın ne kadar yanlış olduğunu anlayacak. Zurg ve yeni “gizemli” müttefiki Ajan Z ile karşı karşıya kalan Buzz, başkalarıyla birlikte çalışmanın işi daha iyi hale getirdiğini inkar edemez; Buzz’ın oyuncak meslektaşlarının Pixar filmlerinde de mücadele ettiği bir fikir. Buzz’ın kişiliğinin bu yönünün nasıl devam edeceğini görmek ilginç olacak. Işık yılızevklerine çok daha uygun görünen bir film. yıldızlararası, Marslıve diğer işlevler üzerinde uzayda takılan son derece yetkin erkekler.

Rağmen Işık yılı Star Command’ın iç işleyişini ve Buzz ve diğer korucuların keşfettiği yabancı dünyaları biraz araştıracak gibi görünüyor. abilir İşler. Yine hepsi bilmek Buzz Lightyear ve yeni film gibi Macera başlar önce, kıvırcık çeneli adamı nasıl dikkat etmeye değer bir karakter yapacağınızı bulmanız gerekecek.

Işık yılı 17 Haziran 2022’de vizyona giriyor.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsiniz yenisini buraya al.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu