Dünya

Dune IMAX gösterimleri 3 Aralık’ta sınırlı bir süre için geri dönüyor

Silahları iki elinde tutan Paul Atreides, Dune'dan bir sahnede dövüş eğitimi sırasında yukarı bakıyor.

Timoteose Chalamet, Dune’da Paul rolünde.
resim: Warner Bros.

görmeye çalıştım Kumdan tepe IMAX’ta Ama bilet almaya gittiğimde tüm gösterimler Sonsuz. “Bunu geçen haftalarda birkaç kez arkadaşlarım yoldayken duydum. Denis Villeneuve’ye bakın Kumdan tepe, sadece tüm bunların farkına varmak için IMAX ekranları Marvel’ın sonuncusu tarafından ele geçirilmişti. Ama Arrakis’e giden Harkonnen gibi, Kumdan tepe geri geliyor.

IMAX, 3 Aralık’ta bilimkurgu destanının sınırlı bir süre için sinemalara döneceğini resmen duyurdu. (Muhtemelen iki hafta, a kadar Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok 17 Aralık geliyor.) Biletler şimdi satışta daha fazla program ve ekran ile 29 Kasım’da geliyor. 3 Aralık da gün Kumdan tepe istek üzerine gelir, Ancak ekranınız tüm evinizden daha büyük değilse, IMAX çok çok daha iyi bir sunum olacaktır.

Villeneuve çekildi Kumdan tepe IMAX için, formatta, %26 ila %40 daha fazla resim görüyorsunuz, konuma bağlı olarak. Gerçekten gezegen gibi hissettiriyor de Arrakis sizi tamamen sarıyor ve Paul Atreides’in kendisi gibi, kendinizi bu yepyeni dünyaya aşık bulabilirsiniz. İşte daha fazla bilgi içeren küçük bir video.

Özetlemek gerekirse: fşu andan itibaren 3 Aralık’a kadar, Kumdan tepe sadece düzenli olarak izlenebilir artık HBO Max’te olmadığı için sinemalar. 3 Aralık’ta kiralayabilir veya satın alabilirsiniz Kumdan tepe isteğe bağlı dijital, ya da yapabilirsin gitmek bakmak belirli IMAX sinemalarında. Birkaç hafta boyunca IMAX’te oynayacak, sonra gitmek bazı olağan tiyatrolar Yeniden-ileve sonra 11 Ocak’ta Blu-ray ve DVD’de olacak.. Çekimler gelecek yıl başlayacak kumul: ikinci bölüm ve sonra Ekim 2023’te, sinemalarda olacakIMAX da, varsayar mısın).

Sen gördün Kumdan tepe IMAX’ta mı? Kaybettin? 3 Aralık’ta onu görmeye gidecek misin? Bilmemize izin ver.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsiniz yenisini buraya al.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu