Gizlilik Politikası

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında baglantihizi.com web sitesinde yer alan kullanıcı bilgilerinin Türkiye Cumhuriyeti kanun hükümleri çerçevesinde verilerin işlenmesi ve saklanması aşağıda açıklanmıştır.

Bu metin içeriğinde anılan Bağlantı Hızı Yazılım ve Bilişim Hizmetleri bundan sonra baglantihizi.com olarak anılacaktır. Kullanıcıların, Kullanıcılar kayıt olurken girdikleri kişisel bilgileri, adı-soyadı, e-posta adresi, telefon numarası, ip adresleri gibi doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü bilgi “kişisel veri” olarak anılacaktır.

baglantihizi.com ziyaretçilerinin kişisel verileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak. Kamu kurumları ve otoriteler tarafından gelen talepler doğrultusunda Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

baglantihizi.com Gizlilik kuralları
baglantihizi.com Gizlilik kuralları

baglantihizi.com, kullanıcılarının kişisel verilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak üçüncü parti uygulama ve hizmetlerden destek almaktadır. Ancak, baglantihizi tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına rağmen ortak kullanılan sunucuya, web sitesine yada veri tabanına yapılan saldırılara maruz kalabilir. Bunun sonucunda hassas verilerin üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, baglantihizi.com’un herhangi bir sorumluluğu olmayıp, bu durum karşısında kişisel veri kayıplarından doğacak hiçbir sorumlulukları kabul etmez.

Bağlantıhızı tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla, kişisel verileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecek.

Gelişen teknolojilerle beraber yeni hizmete alınan özellikler, yeni sunulmaya başlanan hizmetler sebebi ile ihtiyaç duyulan anlarda maddelerde değişiklik veya ekleme yapma hakkı tutar.

Kullanım Şartları

Bu internet sitesini ziyaret eden ve kayıt olan her kullanıcı, baglantihizi.com bu sayfada yazılan Gizlilik Politikası hükümlerini ve KVKK Aydınlatma Metnini okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Başa dön tuşu