Dünya

Rick ve Morty, Wendy’s, No More Szechuan Sauce ile ortak

Rick ve Morty'nin Morty promosyon cep telefonu, üstünde çığlık atan bir Wendy-Morty melezi ile patates kızartmasıyla kaplıdır.

Morty’smobile, Wendy’s ile birleştiren bir araç rick ve morty, burada Los Angeles’ta görüldü.
resim: WarnerMedia

rick ve morty uzun zamandır McDonald’s’ın altın kemerleriyle bağlantılı iyi sayesinde (ve bazen kötü) ile ilişkilendirme mulan‘s Siçuan sosu. Ancak şimdi en sevdiğin zaman yolculuğu ikilisi lea’sı varWendy’s ile yeni bir promosyon sayesinde bir fast food zincirinden diğerine pt.

Bu hafta sonu Yetişkin yüzme festivali, bir iki-Adult Swim YouTube’daki günün çevrimiçi etkinliği, her türlü Adult Swim’den paneller, röportajlar ve tuhaf şeyler. Adult Swim, bunu tanıtmak için yakın zamanda “Morty’smobile” adlı yeni bir araç tanıttı. Los Angeles’ta Wendy’nin sıcak ve çıtır çıtır patateslerini dağıtarak (maalesef geçmiş zaman) sürdüm. “Patates kızartması ve sırılsıklam berbat. Bu kadar basit, “Wendy’nin medya ve sosyal medyadan sorumlu başkan yardımcısı Jimmy Bennett bir basın açıklamasında söyledi.” Biliyoruz. rick ve morty Hayranlar daha iyisini hak ediyor, bu yüzden günü kurtarmak ve Wendy’nin yeni sıcak ve gevrek patates kızartmasıyla hayranları kurtarmak için Morty’nin cep telefonunu gönderdik.

Bu fikir, bir Wendy’nin kısaca “Morty” konumuna dönüştüğü bu yıl Los Angeles’ta gerçekleşen daha küçük bir promosyonun bir tür yan ürünü. Araç bundan esinlenmiştir ve “C-137’de bulunan en iyi fiberglas kullanılarak üretilmiştir ve Wendy’nin kızıl saçları, çilleri, ve hayranların ağzını sulandıracak bir Hot & Crispy Fries araba kaplaması. rick ve morty sen de hisset.

WarnerMedia reklam satışları ve müşteri ortaklıklarından sorumlu başkan yardımcısı Katrina Cukaj, “WarnerMedia, Yetişkin Yüzme hayranları için devasa çoklu evrende yolculuğumuzun bir sonraki bölümünü eğlenceli ve anlamlı bir şekilde anlatmak için Wendy’s ile sürekli işbirliği yapıyor” dedi. “Bu yılki Yetişkin Yüzme Festivali için bu bir istisna değil. Gerçek hayattaki başarıları ve çapraz platform deneyimlerini bir araya getiriyoruz. rick ve morty hayranlar tadına varacak bir şey … baharatlı ve gevrek bir şey! “

Adult Swim, Los Angeles’ta olmayan hayranlar için 11-16 Kasım tarihlerinde resmi Wendy’s uygulamasında Wendy’s’den bir şeyler sipariş eden hayranlara ücretsiz patates kızartması sunuyor (yalnızca ABD). Kesinlikle görünüyor rick ve morty Sahip olmak yaptı fast food seçimi Ve artık Szechuan sosu alabileceğiniz bir yer değil.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsiniz yenisini buraya al.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu